Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat

 

Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat işlemlerinizi en uygun fiyat, ücretsiz ekspertiz, ileri teknoloji teleskopik yük taşıma asansörleri ve depo kiralama hizmetleri ile keyifli bir ayrıcalık haline getirmek için hemen iletişim numaramızdan ve hızlı destek hattından adınızı soyadınızı ve mesajınızı ileterek bize ulaşabilirsiniz.

 

Ofis ya da ev taşıma konusunda en iyi şehirler arası ofis ve ev nakliyesi olan kurumsal ev taşıma şirketi olan Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat firmamız ve en hızlı güvenilir hizmeti sunmaya devam ediyoruz. En iyi ev ve ofis nakliyesi olan Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat taşımacılık şirketimiz ile sizler de istediğiniz adrese eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

 

Bursa Evden Eve Nakliyat sigortalı ev taşıma ve ofis taşıma hizmeti almak isteyen herkese garantili taşımacılık hizmeti sunarak memnuniyet ile çalışır. Garanti altında güven ile birlikte tüm ev ve ofis eşyanızı uzman ekibimiz ve üst düzey kaliteli teknolojik taşıma asansörlerimiz ile sigortalı taşıyoruz. En küçük kırılgan eşyalarınız dahil olmak üzere, hiçbir aksilik ve sorun yaşamaksızın hijyenik, ilk kez sizin için kullanacağımız ambalajlarımızla profesyonel şekilde ve kaliteli bir şekilde taşınmaktadır.

 

Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri nakliye ve taşımacılık sektöründe geniş kitlelere sunan Bursa Evden Eve Nakliyat firmamız isterseniz ev, isterseniz ofis eşyalarınızı profesyonel olarak yeni adresinize taşıyor.

 

Bazı ev, ofis ve yaşam alanlarının merdiven araları dar olabilir ya da yapı biçimi yüksek olabilir. Bu gibi eşya taşınması zor olan durumlarda teknolojinin bizlere sunduğu asansör sistemi devreye giriyor. Tercih edeceğiniz asansörlü ya da asansörsüz taşımacılık sayesinde merdiven aralarına sığmayan piyano, heykel veya diğer büyük eşyalar asansör sistemi sayesinde rahat bir biçimde yaşam alanına konulmaktadır.

 

Asansör kullanımından destek alınmasının diğer faydaları, insan gücü ile taşımacılık minimum seviyeye inmesinden dolayı oluşabilecek hasar minimize indirmesinin yanı sıra nakliyat iş süresi kısalır. Bursa Evden Eve Nakliyat firmamız ile iş süresi kısaldığı zaman harcanan emek de azalacağı için daha az maliyete nakliye işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Alaaddinbey Nakliye Fiyatları

  • Alaaddinbey Parça Eşya Taşıma Fiyat 500-750 ₺
  •  Alaaddinbey 1+1 Ev Taşıma Fiyatı 3000-4000 ₺
  •  Alaaddinbey 2+1 Ev Taşıma Fiyatı 4000-5000 ₺
  • Alaaddinbey 3+1 Ev Taşıma Fiyatı 6000-7000 ₺
  • Alaaddinbey 4+1 Ev Taşıma Fiyatı 8000-9000 ₺

Fiyat tarifesinde yer alan evden eve nakliyat fiyatlarımız eşyalarınızın durumuna ve kat bilgilerinize göre değişiklik gösterebilir ekspertiz taşıma ücretini kat ve bina yerini gördükten sonra buna karar verir.

Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat

Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat

Nakliye İle Taşınmaması Gereken Eşyalar Nedir?

 

Çoğu zaman taşınma yapılacağı zaman gıda ürünlerinin nakliye araçlarına yüklenmemesi önerilir. Özellikle uzun yola gidecek eşyalarda derin dondurucu içerisinde yer alan gıdaların taşınmaması gerekmektedir. Bu tarz gıdalar bozulacağı için kendi araçlarınızda soğuk bir kabın içerisinde taşımalısınız ya da orada ihtiyacı olanlara dağıtılması önerilir.

Gıdaların haricinde nakliye içerisinde taşınmaması gereken ürünler aşağıdaki gibidir.

  • Ev eşyası olmayan jeneratör, çim biçme makinesi, otomobil ve odun ya da kömür gibi eşyalar nakliyat aracına alınmamalıdır.

 

  • Antika ve önemli eski eşyalar ayrı bir şekilde taşınması önerildiğinden dolayı normal eşyalarla beraber taşınması pek önerilmez.

 

  • Silah ya da diğer patlayıcı eşyalar nakliyat aracına yüklenmez.

 

  • Evcil hayvanlarınızı nakliye aracına koymamalısınız. Canlı hayvanlarınızı mal taşır gibi eşyaların arasında taşımanız doğru bir eylem olmadığından dolayı kendi özel aracınızla ya da özel bir taşıma ile aktarımını sağlayınız. Eşyaların arasında taşınmasını istediğiniz hayvanlarınızın canını tehlikeye atmış olursunuz.

 

  • Tuz ruhu, kimyasal boya, tiner ya da benzin tarzında herhangi bir kaza sonucunda tehlike ya da olumsuz durumlar yaşatabilecek ürünleri eşyalarınız ile birlikte taşınmamasına özen göstermelisiniz.

 

Alaaddinbey Evden Eve Nakliyat, taşınma süreçlerini daha kolay ve uygun fiyatlı şekilde geçirmek isteyen kişiler Bursa ya da Bursa ilçeleri içerisinde kamyon nakliye konusunda Bursa Evden Eve Nakliye firmamıza ulaşarak en uygun nakliye hizmetlerini alabilirler.

 

Bir yerden başka bir yere taşınmak istediğiniz zaman Bursa Evden Eve Nakliyat firmamıza ulaştığınız zaman nakliye hizmetlerimizi en profesyonel ve güvenilir biçimde sunmaya devam edecektir.

 

Uzun yıllardır nakliye sektörü içerisinde yer almaya devam eden ve edecek olan Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlerin en güvenilir biçimde https://bursaevdennakliyat.com/akcalar-evden-eve-nakliyat-05321370762/ süreçlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacağız. Özellikle sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ile bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı koruyarak taşınma sürecini en kolay biçimde geçmesini sağlıyoruz. Eğer siz müşterilerimiz taşınma konusunda hem güvenilir, hem hesaplı hem de profesyonel bir nakliye firması arıyorsanız gönül rahatlığıyla Bursa Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih edebilir ve taşımacılık ya da nakliye hizmetlerini alabilirsiniz.

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎️ HEMEN ARAYIN

Paylaş