Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat hizmeti ile müşterilerini kaliteli ve başarılı hizmet ile buluşturan firmamızın merkezi Bursa şehrindedir. Şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat ve ofis taşımacılığı gibi ihtiyaçlarınızda profesyonel hizmetimizle siz müşterilerimizi bir araya getiriyoruz. Tüm taşımacılık hizmetlerimizde donanımlı, alanında uzman ve profesyonel kişilerden oluşan ekibimiz yer alır. Profesyonel ekibimiz, sizin için değerli olan eşyaların taşımasının her aşamasında dikkatli, titiz ve profesyonel hareket eder. Siz de taşımacılığın kaliteli ve güvenli bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz

🚚 Bursa Nakliyat ⭐ Star Nakliyat İştirakıdır
🏠 Bursa Evden Eve  Nakliye Firması 👨‍🔧 Sözleşmeli Taşınma
✅ Bursa Asansörlü Taşıma ☎️ 0532 137 07 62
💸 Ucuz Nakliye Fiyatları 🛣️ Bursa Yakın Nakliyat Şirketi
Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Profesyonel Bursa Evden Eve Nakliyat

Bursa ve çevresindeki ilçelerde evden eve nakliyat hizmeti veren firmamızın her durumda önceliği siz müşterilerin hizmetlerimizden memnun olmasıdır. Sektörünün başarılı firmalarından biri olarak son modern teknolojilerden yardım alarak geniş araç filomuz ile sizleri başarılı bir hizmet ile buluşturuyoruz. Yalnızca hizmet kalitemiz ve güvenliğimiz ile öne çıkmıyor aynı zamanda uygun evden eve nakliyat fiyatlarımızla da sizlere uygun hizmet seçeneği sunuyoruz. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak firmamıza ulaşabilir, başarılı ve uygun maliyetli hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz.

2024 Güncel Evden Eve Nakliye Fiyatları

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti  
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 7.000 – 9.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 15.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri    

Bursa Nakliye Fiyatları

 • Bursa Parça Eşya Taşıma Fiyat= 500-750 ₺
 • Bursa 1+1 Ev Taşıma Fiyatı= 3000-4000 ₺
 • Bursa 2+1 Ev Taşıma Fiyatı =4000-5000 ₺
 • Bursa 3+1 Ev Taşıma Fiyatı =6000-7000 ₺
 • Bursa 4+1 Ev Taşıma Fiyatı =8000-9000 ₺

Fiyat tarifesinde yer alan evden eve nakliyat fiyatlarımız eşyalarınızın durumuna ve kat bilgilerinize göre değişiklik gösterebilir ekspertiz taşıma ücretini kat ve bina yerini gördükten sonra buna karar verir.

Asansörlü Taşımacılık ile Hasarsız Taşıma!

Önceki yıllarda taşıma işlemlerinde önemli olan insan gücüydü ve bu durumda yüksek katlara yapılan taşımacılık hizmetinde eşyaların hasar riski daha yüksek oluyordu. Hasar riskini en aza indirmek için asansör ile taşımacılık sistemi geliştirildi ve yüksek katlara eşyaların taşınması oldukça basit bir hale geldi. Bursa evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız da asansörlü taşımacılık hizmetini sizlere sunuyor. Firmamızı arayarak siz de eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınması için asansörlü taşımacılık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Avrupa ülkelerinde uzun yıllardır verilen hizmetlerden biri olan asansörlü taşımacılık, ülkemizde de son yıllarda firmalar tarafından verilmeye başlandı. Modern teknolojileri ve yenilikleri hızla bünyesine dahil eden firmamız da müşterilerine çeşitli hizmetlerin yanında asansörlü taşımacılık hizmetini de müşterilerine sunuyor. Firmamız tarafından verilen asansörlü taşımacılığın oldukça fazla avantajı bulunuyor. Bunlar:

 • Yüksek katlı binalara yapılan nakliyat hizmetinde tercih edilen asansörlü taşımacılık ile eşyaların hasar alma ihtimali sıfıra düşüyor.
 • İnsan gücüne yüklenmemesiyle nakliyat esnasında çalışan ekibin, yükünü azaltıyor ve bu durum verimi artırıyor.
 • Değerli eşyalarınızın sıfır hasar ile hassas bir şekilde taşınması sağlanıyor.
 • Eşyaların taşınacağı nokta, ne kadar yüksek olursa olsun Bursa asansörlü taşımacılık ile bu bir sorun haline gelmekten uzaklaşır.
 • Bursa evden eve nakliyat hizmetinde kullanılan asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız daha hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşınabilir.

Bu hizmete dair pek çok bilgiyi firmamızdan alabilir ve diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Firmamıza, web sitemizde yer alan iletişim bilgileri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bursa Eşya Depolama Hizmeti

Uzun yıllardır hizmetlerini titiz bir şekilde sunan firmamızın değerli eşyalarınızı depolama konusunda da siz müşterilerine yardımcı oluyor. Kentsel dönüşüm ya da farklı bir şehre taşınma söz konusu olduğunda hali hazırda bulunan eşyaların Bursa’da depolanma işlemi sizi pek çok karmaşık işlemden kurtaracaktır. Eşyalarınızı uygun şartlar ile oluşturduğumuz depolarımızda talep ettiğiniz süre içinde korunaklı bir şekilde saklamaktayız. Böylece farklı bir şehirde olsanız da eşyalarınızı güvenle firmamıza teslim edebilir ve taşıma işlemlerinin ardından eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.  

Evi kentsel dönüşüme giren ev sahipleri için uzun bir süre eşyaları yük olabilir. Yeni bir ev tutana kadar ya da evleri tekrar inşa edilene kadar eşyaları bir arada tutmak da bir o kadar zordur. Bursa evden eve nakliyat gibi çeşitli hizmetler sunan firmamız, kentsel dönüşümde eşyalarını bir yerde muhafaza etmek isteyen müşterilerine de yardımcı oluyor. Eşyalar için hazırlanan uygun şartlarla oluşturulmuş depolarımızda eşyalarınızı talep ettiğiniz süre içinde muhafaza ediyoruz. Böylece eşyalarınızı düşünmek ve onlar için uygun yer arama zahmetinden siz müşterilerimizi kurtarıyoruz. Hemen iletişim bilgilerimiz üzerinden firmamıza ulaşabilir ve eşyalarınız için firmamızı çağırabilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetinin Detayları

Hizmetlerimizin her aşamasında detaylı ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Böylece eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlüyor ve hizmetlerimizi başarılı bir şekilde ilerletiyoruz. Aşama aşama ilerlediğimiz başarılı ve kaliteli hizmetler arasında Bursa eşya depolama hizmeti de yer alıyor.

Eşya depolama hizmetimizin aşamaları:

 1. Firmamızdan eşya depolama hizmeti talep etmeniz ve isteklerinizi tam olarak paylaşmanız gerekiyor. Bursa evden eve nakliyat gibi pek çok nakliyat hizmetini bünyesinde bulunduran firmamızın iletişim bilgilerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.
 2. Talebinizi aldıktan sonra donanımlı ve deneyimli ekibimiz, eşyalarınızın olduğu ev ya da ofisinizi ön inceleme için ziyaret eder.
 3. Evinize ön incelemeye gelen ekibimiz; detaylı ve titiz bir şekilde eşyalarınızı inceler. Eşyalarınızın durumu, boyutu gibi bilgiler kayıt edilir.
 4. Geniş araç filomuzdan eşyalarınızın sığabileceği aracımız seçilerek adresinize doğru yola çıkar.
 5. Eşyalarınız, uzman ekibimiz tarafından hazırlanır, paketlenir ve araçlarımıza yerleştirilir.
 6. Son aşamada ise tüm eşyalarınızı barındırabileceğimiz depolarımıza eşyalarınız özenle yerleştirilir.

Güven odaklı hizmetimiz sona erdiğinde eşyalarınız talep ettiğiniz adrese getirilir ve ekimiz tarafından kurulumları gerçekleştirilir.

Ofis Taşımacılığı Hizmeti ile Eşyalarınızı Güvenle Taşıyalım!

Bursa evden eve nakliyat hizmetimizin yanında ofis taşımacılık hizmetini de kalite ve başarıyla siz müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Ancak ofisinizde bulunan dosyalar ve elektronik aletler nedeniyle ofis taşımacılığı, evden eve nakliyat tan daha farklı ilerler. Firmamız, ofis taşımacılığının olması gerektiği gibi titiz ve detaylı bir şekilde ilerletir.

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmeti İçin Firma Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Başarılı bir nakliyat hizmeti almanın en önemli detaylarından biri de eşyalarınız ile ilgilenecek ve onların taşımacılığını sağlayacak olan firmadır. Çalışmak için kararlaştırılmadan önce firma hakkında detaylı ve titiz bir araştırma yapmanız oldukça önemlidir. Firmanın resmi web sitesinde yer alan bilgiler, firmaya yapılan yorumlar ve yaptığı işler size firma hakkında fikir verecektir. Güvenilir bir hizmet almanız için acele etmeden tüm bu detaylara hakim olmalısınız. Aksi halde istenmeyen maddi zararlara uğrayabilir ya da eşyalarınızda bir hasar söz konusu olabilir. Bursa evden eve nakliyat hizmeti için firma seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken ve incelemeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunlar:

 • Firma müşterilerine ücretsiz expertiz seçeneği sunmalıdır.
 • Hizmete dair yapılacak olan her şey sözleşmeli bir şekilde ilerlemelidir.
 • Sigortalı Nakliyat sözleşmesi, firma tarafınsan müşterilerine sunulmalıdır.
 • K3 belgesi, nakliyat firmasında bulunmalıdır ve şarttır.
 • Firma ekibi tüm her şeyin analizini yaptıktan sonra nakliyat hizmetinin fiyatları belirlenir ve süreç devam ederken ek bir ücret çıkarmaz.
 • Firmada taşımacılığı yapacak olan çalışanların sayısı, donanımı, deneyimi ve eğitimi yeterli olmalıdır.
 • Taşınacak eşyalar, firma tarafından ambalaj ve paket yapıldıktan sonra taşınmalıdır. Özellikle eşyalarınızın zarar görmemesi ve hassas bir şekilde taşınması için bu oldukça önemlidir.

Tüm bu gerekliliklere sahip olan firmaları tercih etmeniz, hizmet sonunda sizin de memnun olmanızı sağlayacaktır. Firmamız Bursa evden eve nakliyat, tüm bu gerekliliklere sahip olan ve en önemli amacı müşterilerini memnun etmek olan bir taşımacılık firmasıdır.

Ambalaj Paketleme Hizmeti

İnce işçilik, eşyaların nakliyesinde oldukça önemli olan ve eşyaların hasar görmemesi için gereklidir. Taşımacılığı yapılan olan ev ya da ofis eşyalarının düzenli, titiz ve başarılı bir şekilde paketlenmesi şarttır. Aksi halde eşyaların taşınması esnasında zarar görmesi ihtimali yükselecek ve bu durum maddi bir zarara yol açacaktır. Bu nedenle Bursa evden eve nakliyat hizmetinde bir firma ile anlaşmadan önce paketleme ve ambalaj kısmı hakkında detaylı bilgi almalısınız. Ambalaj ve paketleme, Bursa evden eve nakliyat hizmetinin en önemli ve ciddi aşamalarından biridir. Bu konuya yeteri kadar özen göstermeyen bir firma ile anlaşmak sizi büyük zarara uğratabilir. Bu nedenle firmamız çalışmasının her aşamasında ambalaj ve paketleme işlemini dikkatli bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Başarılı, kaliteli ve güvenli bir hizmet garantisi sunan firmamız, her detayı düşünülmüş başarılı hizmetleriyle uzun yıllardır bulunduğu sektörünün öncülerindendir. Başarılı hizmete önem veren firmamızın bir diğer önceliği ise müşterilerinin hizmetlerinden %100 memnun olmasıdır. Uzun yıllardır da bu anlayış ile pek çok başarılı taşımacılığa imza atan firmamıza web sitesinde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve hizmetlerimiz hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Bursa evden eve nakliyat hizmetimizle alakalı aklınıza takılan soru ve sorunları da firmamıza ulaşarak sorabilirsiniz. Ekibimiz aklınızda tek bir soru kalmayana kadar şeffaf bir şekilde tüm sorularınıza cevap verecektir. Hızlı ve güvenli evden eve nakliyat gibi taşımacılık ihtiyacınız için 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sağlayabilmek için kurulduğumuz tarihten beri çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Hijyen koşullarına uygun bir şekilde çalışma sergileyen ekip arkadaşlarımız sayesinde Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak bizlere güvenebilirsiniz. Ev, ofis, parça mobilya / eşya taşıma vb. durumlarda bizlere 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak hem şehirlerarası hem de şehir içi taşımacılık yapmaktayız. Eşyalarınızın sizler için değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle sigortalı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Son derece uygun ve güvenli araçlarımız siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Müşteri memnuniyeti bizim çalışma politikamızın öncelikli konularından biridir. Bu nedenle eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar Nelerdir?

 • Eşyalarınızın güvenliği için uygun araçlı ve sigorta yapan firmaları tercih etmelisiniz.
 • Hijyen koşullarına dikkat eden ve işini özenle yapan firmaları seçmelisiniz.
 • Maddi durumunuz konusunda size zor duruma sokmayacak bütçe dostu firmalarla çalışmalısınız.
 • Bu işi güvenilir ve kaliteli bir şekilde yaparak işinde titiz çalışan firmaları tercih etmelisiniz.
 • Eşyalarınızı güvenli bir şekilde evden alma ve araçlara yükleme işlemi yapabilecek alanında uzman çalışma kadrosuyla iş yapan firmalarla çalışmalısınız.

Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermekteyiz. Eşyalarınızla ilgili herhangi bir sorun yaşamadan güvenilir bir şekilde taşıma yaptırabilmek adına bizi tercih edebilirsiniz. 7/24 hizmet vermekte olan Bursa Evden Eve Nakliyat firmamız eşyalarınızı güvenilir bir şekilde ve garanti sağlayarak taşımaktadır. Son derece yetenekli ve işinde uzman çalışanlarımızla birlikte kurulduğumuz günden beri kalitemizden ödün vermedik. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Evden Eve Nakliyat Nedir?

Asansörlü seçeneği bulunan evden eve eşya taşımacılığı konusunda Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınızı doğru bir şekilde paketleme yaparak, uygun araçlarla taşıyoruz ve zamanında istenilen adrese güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat konusunda güvenilir çalışanlara sahip firmalarla çalışmak oldukça önemlidir. Eşyalarınız konusunda sizlere garanti veren firmaları tercih etmelisiniz. Bu konuda Bursa Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamaktayız.

Ofis, ev, vb. mekanlarda bulunan eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenerek taşınabilmesi, uygun araçlarla taşınması ve doğru adrese zamanında hızlı ve güvenilir teslimat yapılması için Bursa Evden Eve Nakliyat firmamızı tercih etmelisiniz. Çalışma arkadaşlarımız güler yüzlü olmaları, temiz ve özenli çalışma şekilleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda eşyalarınızın taşınma işlemini gerçekleştireceklerdir. Bursa Evden Eve Nakliyat firması olarak kurulduğumuz tarihten beri çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde yürütmekte ve siz değerli müşterilerimize her zaman güvenilir ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Bizlere 0532 137 07 62 numarasını arayarak 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Yetkili müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimizle ilgilenerek ihtiyaçlarınız konusunda gereken hizmeti almanızı sağlayacaklardır. Asansörlü nakliye araçlarımız sayesinde zaman tasarrufu yapabileceksiniz ve eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınması sizi güven konusunda endişeye düşürmeyecektir. Kurulduğumuz tarihten beri siz değerli müşterilerimize hizmet verirken kalitemizden ve çalışma politikamızdan asla ödün vermemekteyiz.

 

Paylaş