Yardımcı Olabileceğimiz Bir Hizmetimiz Var mı?

Hemen Destek

Evden Eve Nakliyat

Kurumumuz Türkiye’nin her bölgesine yıllardır gerçekleştirdiğimiz evden eve nakliyat hizmetlerine yenilerini dahil ederek daha fazla müşteriyi kaliteli hizmetle buluşturmayı amaç edinmiştir. Bu nedenle her yeni gün işimizi daha hızlı, daha kaliteli, daha profesyonel ve tam zamanında teslim etmek için siz değerli müşterilerimizi beklemekteyiz.

Evden eve nakliyat için izlenen sürecin her aşamasından haberdar olmak için lütfen okuyunuz:

>> Bizi aradığınızda ve bizimle çalışmaya karar verdiğinizde, eşyanın taşınacağı adrese göndereceğimiz uzmanlarımız expertiz için gerekli bilgileri not edeceklerdir. Eşya yoğunluğuna ve bina durumuna göre kesin fiyatlandırmayı size sunacaklardır. Kabul etmeniz halinde uzmanımız ile sözleşme imzalanarak, eşyanın taşınma tarihi ve süreci konuşulacaktır.

>> Expertiz uzmanımızın direktiflerine göre gönderilecek ekibimiz, eşyaların kontrolünü gerçekleştirecek ve eşya bloklarını birer birer fotoğraflayacaklardır.

>> Fotoğraflanan eşyaların paketleme işlemine geçilecektir. Paketleme esnasında yeniden fotoğraflama yapılarak eşyalarınızın kayıp, kırılma, zedelenme gibi risklerin önüne geçilmiş olacaktır.

>> Eşyalar profesyonel ekibimizce, titizlik hat safhada tutularak nakliye aracımıza yüklenerek belirttiğiniz adrese doğru yola çıkarılacaktır. Bu esnada meydana gelebilecek olan, kaza, eşya taşıma esnasındaki kırılma, çizilme ve diğer olumsuz nedenlerin karşılanabilmesi ve eşyalarınızın güvence altında olması için sigorta yapılmaktadır.

>> Eşyalarınız yerleştirilecek adrese vardığında ekibimiz, itina ile eşyaları aracımızdan indirecek ve istediğiniz odaya yerleştirecektir. Eski adresinizde sökülmüş olan eşyalarınız varsa, bu eşyalar tekrar montajlanıp onayınız alınarak teslim edilmiş olacaktır.

>> Taşıma sonrası ekibimiz taşınmanın eksiksiz gerçekleştiğine dair sizden imza alacaktır.

Siz değerli müşterilerimiz ile %100 memnuniyet garantili çalışmak, şirketimizin vazgeçilmez hedeflerindendir. Bizimle çalışmak için hemen bizi arayınız.

Uluslar Arası Nakliyat

Bursa Nakliye Grubu, grupaj taşımalarda düzenli ve sağlıklı organize olabilmesi için Tüm Dünyaya hizmet vermektedir.Gönderici firmalar ile sürekli temas halinde olup malın sipariş şartlarına göre uygun evrak hazırlanması, depo çektirmesi malın yola çıkartılması, varışı ve yukarıda tüm sözü edilen lojistik hizmetlerin her safhasında müşteriyi bilgilendirmesi transit süre garantisi verilmesi hizmetleri arasındadır.

Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, Dünya’nın her noktasına ulaşabilme imkanını bir ya da birbiri ile bağlantılı taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak kurumların hizmetine sunar.

Bursa Nakliyat’ nın taşımacılık stratejisi; müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik sürelerine göre istenilen ürünü, istenilen yerde, istenilen zamanda teslim etmek üzerine kuruludur.

Depolama

Yeni bir eve taşındınız veya yeni bir iş yerine geçiş sağlayacaksınız. Ancak bazı eşyalarınızı koyacak bir yer bulmakta problem yaşıyor ve güvenli bir yer bulmakta zorluk çekiyorsunuz. Böyle bir sorun ile karşılaştığınızda çözüm olarak şirketimizin eşya depolama hizmetini kullanabilirsiniz.

Eşyalarınızı liste halinde sıralayarak ve güvenli bir şekilde korumalı paketleme yaparak, istediğiniz zaman dilimine kadar kendi eşyamız gibi muhafaza ediyoruz. Tabiki bu hizmet ile birlikte eşyalarınızı sigortalıyoruz. Ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunda eşyalarınızı ikinci bir güvence altına alıyoruz.

Eşya depolamalarında tüm aşamalarıyla güvenli bir şekilde koruma sağlanabilmesi için ilk aşama olarak konteyner kullanımından kaçınılmaktadır. Eşya dizimi, depo dezenfektasyonu ve rutin depo bakımının eksizsiz yapılacağından emin olabilirsiniz.

Esadaş Nakliyat ile çalışmanın ayrıcalıklarından ve rahatlığından siz de hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

Sektörümüz olan Evden eve nakliyat, taşımacılık biçiminde şehirler arası nakliyat ve şehir içi nakliyat olarak 2 farklı dallara ayrılmaktadır. Esadaş Nakliyat, şehirler arası nakliyat hizmetinde en kaliteli hizmeti vererek ve şüphesiz olarak en güvenilir lider firmadır. Bursa Nakliyat, hizmet koşullarına uyum sağlayan ve dikkatle işini, hizmetini yapmaktadır. Nakliyat çerçevesinde oldukça firmalar bulunmaktadır. Bu firmalarda bir çoğu şehirlerarası taşımacılık hizmetini verememektedirler. Şehirler arası taşımacılık hizmeti verebilmek için öncelikle K3 belgesi gerekmektedir.
Sizlere yönlendirdiğimiz expertizimiz evinize gelir, tüm eşyalarınızı kontrol eder. Kontrol edilen eşyalarınız not alınır, evinizi taşımaya gelecek olan ekibimize verilir. Eşyalarınızın taşınma bedeli vardır. Bu bedel, eşyalarınızın yoğunluğuna, bulunduğunuz kata ve yeni evinizin bulunduğu kata son olarak da evleriniz arasındaki yol mesafesine göre değişir. Şehirler arası taşımacılık hizmetimizde öncelikle sizlere güven veriyoruz. Nasıl mı ? Firmamız ile anlaşma yaptığınız taktirde sizlere öncelikle Nakliyat sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme içerisinde; evinizin ne şekil taşınacağı, size verilecek hizmet, evinizin taşınacağı tarih geçmektedir. Firmamız tarafından eğer güvence hissetmediyseniz, sizlere verdiğimiz sözleşme ile gönül rahatlığıyla evini, eşyalarınızı şehirler arası taşıtabilirsiniz.

Hizmette Çeşitlilik

▪ Kimyasal madde taşıması ,
▪ Uluslararası fuar taşımaları ,
▪ Uluslararası evden eve eşya taşıması ,
▪ Güçlü acenta ağı ile ön çektirme ve son depolama hizmetleri ,
▪ Gümrükleme alanında deneyimli bir kadro ile ayrıcalıklı hizmet ,
▪ Havayoluyla tüm dünyaya ithalat ve ihracat nakliyesi ,
▪ Gümrüklü ve gümrüksüz depolama hizmetleri ,
▪ İhracat ve ithalat işlemlerinde lojistik destek servisi ,
▪ Multimodel taşıma hizmetleri Treyler + Uçak + Gemi taşımaları ,
▪ Proje taşımacılığı ,Avrupa`nın her noktasından yatırım malzemeleri, özel uzmanlık gerektiren ağır parça ve komple fabrika taşımaları,
▪ Taşınan tüm ürünlere sigorta güvencesi. CMR konvansiyonu esaslarına göre nakliye sigortası,
▪ Denizyoluyla tüm dünya limanlarına komple yada parsiyel konteyner ve konvansiyonel kargo taşımacılığı

Asansörlü Ofis Taşıma

Eşyalarınızın taşınması öncesinde ve sırasında eşyalarınızı “güvenilir ellere” emanet edip etmemenin endişesinin taşınması aşikardır. Eviniz veya eşya taşınacak olan yeni evinizin üst katlarda olması, eşyalarınız için duyacağınız endişeyi birkaç kat daha artırmaktadır. Çünkü taşınma esnasında üst katlara taşınacak eşyaların çizilme, ezilme, kırılma gibi riskleri oldukça fazladır.

Ankara’da asansörlü evden eve taşımacılık seçeneği ile bu sorunu ve endişenizi ortadan kaldırıyoruz. 15 kata kadar gerçekleştirilecek evden eve taşımacılık hizmetini almak istediğinizde, uzmanlarımız evinizin ve binanın çevresinde keşif yapacak ve asansörlü taşıma gerçekleşecek en uygun ve en güvenli noktayı tespit edeceklerdir. Sonrasında ise uygun balkon veya pencere önüne kurulan sistem ile daha önceden paketlemesi yapılmış eşyalarınızı asansör yardımıyla evinize çıkartacaklar ve ev içerisindeki ekip arkadaşlarımız ise yerleşimi, montajı ve düzenlemeyi sağlayacaklardır.

Bursa Evden Eve Nakliyat ‘ta sizin için her zaman uygun bir çözüm vardır. Bizimle iletişime geçerek bu kaliteden faydalanmak için acele edin! Eşyalarınızı kendi eşyalarımızdan daha büyük bir titizlik ve güvenlikle taşıyacağımızdan şüpheniz olmasın.

Hemen Destek