Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyatları, bu ilçede ev taşıma hizmeti almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri olarak bilinir. Ancak ne yazık ki nakliyat fiyatları için standart bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü her nakliye süreci birbirinden farklıdır ve fiyatlandırmanın mevcut koşullara göre yapılması gerekir.

Evden Eve Nakliye Fiyatları Tahmini

 • Bursa Parça Eşya Taşıma Fiyat= 500-750 ₺
 • Bursa 1+1 Ev Taşıma Fiyatı= 3000-4000 ₺
 • Bursa 2+1 Ev Taşıma Fiyatı =4000-5000 ₺
 • Bursa 3+1 Ev Taşıma Fiyatı =6000-7000 ₺
 • Bursa 4+1 Ev Taşıma Fiyatı =8000-9000 ₺

Fiyat tarifesinde yer alan evden eve nakliyat fiyatlarımız eşyalarınızın durumuna ve kat bilgilerinize göre değişiklik gösterebilir ekspertiz taşıma ücretini kat ve bina yerini gördükten sonra buna karar verir.

2024 Güncel Evden Eve Nakliye Fiyatları

Bursa Evden Eve Nakliyat Fiyatları Asansörlü Nakliye Ücreti
1+1 Ev Taşıma Fiyatları 6.000 – 7.000 ₺ + 1.000 ₺
2+1 Ev Taşıma Ücretleri 9.000 – 10.000 ₺ + 1.000 ₺
3+1 Ev Taşıma Ücretleri 12.000 – 13.000 ₺ + 1.000 ₺
4+1 Ev Taşıma Ücretleri 18.000 – 20.000 ₺ + 1.000 ₺
5+1 Ev Taşıma Ücretleri 20.000 – 23.000 ₺ + 1.000 ₺
Villa Taşıma Ücretleri

 

 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Evden eve nakliyat taşınacak olan tüm eşyaların demontesi, paketlenmesi, araca yüklenmesi ve yeni adrese götürülüp boşaltılması işlemlerini içerisinde barındırmaktadır. Bu doğrultuda bu eşyalar yeni evde belirtilen odalara yerleştirilmektedir. Bu hizmetlerin yanı sıra ek hizmetler talep edildiği takdirde bu hizmetler ek ücretlere tabi olmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Süreci Neleri Kapsar?

Evden eve nakliyat süreci insanların hayatında sürekli gerçekleşen bir eylem değildir. Bu nedenle hayatında yalnızca bir kere taşınan kişi ikinciye taşınacağı zaman bir önce tecrübesini unutmuş olacaktır. Dolayısıyla taşınma süreci kapsamında tercih edilen Bursa’de evden eve nakliyat firmalarının üstüne düşen vazifeleri yapan profosyonel firmalar olmaları oldukça önemlidir.

 • Eşyaların Ambalajlanması

Bursa nakliyat firması öncelikli olarak eşyalarınızı ambalajlamaktadır. Bu işlemin dâhilindeki eşyalar taşınacağınız evinizde yer alan bütün eşyalardır. Bu doğrultuda eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Ambalajlama hizmeti için ek olarak ücret talep edilip edilmediği konusu ise firmaya göre değişkenlik gösterebilir.

 • Eşyaların Araca Yüklenmesi

Ambalajlama işlemi tamamlanan ve toparlanan eşyalar uygun bir ekip sayısı ile araca düzenli olarak yüklenmektedir. Eşyaların aracın arkasına yüklenmesi sırasında evin durumuna bağlı olarak asansör hizmeti gerekebilmektedir. Bu tarz durumlarda ek bir ücret talebinde bulunulabilmektedir.

 • Eşyaların Boşaltılması

Düzenli olarak araca yerleştirilmesi tamamlanan ve yeni eve ulaşan eşyalar, dikkatlice yeni eve indirilmektedir. Bu doğrultuda yine eşyaların yeni taşınılan eve boşaltılması sırasında bina ya da asansör merdiveni seçilip gerekli olan bilgilendirmeler yapılmaktadır.

 • Eşyaların Yerleştirilmesi

Mevcut eşyaların yeni eve boşaltılması süreci sırasında eşyalar kişinin istediği yere yerleştirilmektedir. Bu doğrultuda Kestel evden eve nakliyat firmasına eşyaların nereye yerleştirilmesi gerektiği konusunda bilgi verilmelidir. Evden eve nakliyat hizmetine eşyaları yerleştirme hizmeti de dâhil edilmektedir.

 • Eşyaların Demontaj ve Montajının Yapılması

Taşınmak için anlaşma yapılan Bursa nakliyat firması montaj ve demontaj gerektiren eşyalar için de hizmet sağlamaktadır. Bu doğrultuda sökülmesi ve ardından takılması gereken eşyaların yeni eve uygun olacak şekilde nakledilmesini sağlamaktadırlar.

Kestel Evden Eve Nakliyat Hizmeti ile Ev En Kolay Nasıl Taşınır?

Bursa’de taşınma kararınızı almanızın ardından öncelikli olarak iyi bir plan yapmanızda fayda vardır. Bu doğrultuda ister kâğıt üstünde ister de kafanızda planlayacağınız taşınma süreci ile sorunsuz bir nakliye işlemi yaşayabilirsiniz. Bu noktada öncelikli olarak paketlenecekler, atılması gerekenler ya da yeni evde ihtiyaç duyulan şeyler listesi gibi ayrıntıları gözden geçirmenizin ardından plan uygulama safhasına geçebilirsiniz.

Ardından yeni taşınacağınız evinizde kullanmayı düşünmediğiniz gereksiz eşyaları belirlemelisiniz. Bu noktada kullanmayı düşünmediğiniz eşyaları bağışlayabilir yahut ikinci el mağazalarına satabilirsiniz. Böylelikle hem paketlenecek eşyanız azalacak hem de gereksiz olan kalabalık görüntüden kurtulmuş olacaksınız.

Star evden eve nakliyat sürecinde en çok panik yaratan şeylerden biri de kolidir. Bu noktada market, bakkal ya da başka insanlardan erkenden koli toplamaya başlamanız yararınıza olacaktır. Bunun yanı sıra etrafınızda koli bulma imkânınız olmayabilir ya da bulduğunuz koliler size yetmeyebilir. Bu tarz durumlarda ise ambalaj ürünü satışı yapan dükkânlardan koli temin edebilirsiniz. Ayrıca bu tür satış mağazalarında baloncuklu naylon ve ambalajlama malzemeleri bulma imkânına da sahip olacaksınız.

Tüm bunların ardından kolilerinizi etiketlemeniz gerekir. Bu işlem taşınma sürecinde oldukça işe yaramakta ve zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Bu doğrultuda kolilerin belirli bir bölgesine kolinin içerisinde ne olduğunu ifade eden etiket yapıştırılır. Ek olarak eşyaların kime ait olduğu ve oda isimleri de yazıldığı takdirde karışıklık yaşanma olayı minimum düzeye indirilecektir.

Kıyafetler içinse farklı ebatlara sahip koliler kullanılabilirsiniz. Bu kolilere kıyafetlerinizi yerleştirirken büyük boy bir çöp poşeti kullandığınız takdirde aynı zamanda kötü hava şartlarından da eşyalarınızın korunmasını sağlarsınız. Böylelikle taşınma sürecinizde eşyalarınız zarar görmeden taşınabilecektir.

Uzun mesafeli bir taşınma süreci yaşama ihtimaliniz olabilir. Bu noktada derin dondurucu ve buzluk gibi eşyaları tamamiyle boşaltmalısınız. Bu noktada yiyecekleriniz içerisinde bozulacak olanları üç hafta öncesinden tüketip bitirmeye başlamanız faydalı olacaktır. Kolilerin içerisinde yiyeceklerinizi yerleştirme aşamasında herhangi bir sızıntı oluşmaması amacıyla poşet ya da plastik kap kullanabilirsiniz.

Ayrıca elektronik ürünlerinizin paketlenmesi konusunu şansa bırakmamalısınız. Bu noktada elektronik eşyalarınızı özenli bir şekilde kendiniz sarabilirsiniz. Baloncuklu naylon alıp bu eşyaların kırılmaması açısında özenli bir şekilde kutuların içerisine yerleştirmelisiniz. Üstelik Kestel evden eve nakliyat sırasında dikkat edilmesi gereken elektronik ürünleri nakliyat firmasına bildirmelisiniz.

Son olarak günlük kullanım açısından olmazsa olmaz olan eşyaları ayrı bir kutuda toplamalısınız. Çünkü yeni evinize taşındığınız zaman aynı günün içinde bütün kutuları açamazsınız. Dolayısıyla günlük kullanım ürünlerini ayrı ve özel bir şekilde paketlemeniz kolaylık sağlayacaktır. Bu doğrultuda teker teker kutuları açıp diş macununuzu aramaktansa belirlemiş olduğunuz kutunun içerisinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Ev Taşınma Süreci Ne Kadar Sürer?

Kestel evden eve nakliyat süreci zaman alan bir süreçtir. Fakat nakliyat firmasının profosyonel bir şekilde çalışması, taşınılacak mesafe ve eşyanın miktarı bu süre için değişikliğe sebebiyet vermektedir. Bu noktada ortalama olarak şehir için ev taşıması 4 ila 8 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Bunun yanı sıra şehirlerarası ev taşıma ise 1 ila 2 gün içerisinde son bulmaktadır. Ev taşıma sürecine etki eden faktörlere baktığımız zaman;

 • Evin binanın kaçıncı katında olduğu,
 • Evin kaç odasının olduğu,
 • Asansörlü taşıma kullanılıp kullanılmadığı,
 • Taşınılan ev ile yeni ev arasında olan mesafe,
 • Montaj gerektiren mobilya olup olmadığı,
 • Eşyanın sıklığı,
 • Yerleşim merkezindeki trafik durumu etkili olmaktadır.

Yukarıda yer alan faktörler taşıma sürecinde zaman dilimine doğrudan etki etmektedir. Bunun yanı sıra, bütün hazırlıkların tamamlanması durumunda eşyaların yüklenmesi ekipteki kişi sayısına göre ortalama olarak altı saat kadar sürmektedir. Yükleme hizmetinin sonrasında şehir içi nakliye gerçekleştirileceği takdirde maksimum dokuz saat içerisinde yeni eve eşyaların götürülmesiyle Kestel evden eve nakliyat süreci tamamlanmaktadır.

Profosyonel Bir Firmayla Kestel Nakliyat Hizmeti

Profosyonel bir firmayla Kestel nakliyat hizmeti için bazı ayrıntılara dikkat edilmelidir. Bu noktada nakliyat firması ile taşınması sağlanacak olan eşyalar ile alakalı olarak detaylı görüşme yapılmalıdır. Böylelikle kaliteli bir iletişim sağlanıp istekler ile alakalı olarak verimli bir süreç hazırlanacaktır. Bu kapsamda bazı Kestel nakliyat firmaları anlaşmaya varıldıktan sonra müşterilerini başka nakliye firmalarına yönlendirmektedir. Dolayısıyla müşteri için sorun çıkarmaktadırlar. Bu nedenle aracın plakası istenip farklı bir araç kabul edilmediği baştan ifade edilmelidir. Böylelikle eşyalar garanti altına alınacaktır.

Ayrıca özellikle de şehirlerarası nakliyat hizmeti alacak olan kişilerin sigortalı Kestel taşımacılık hizmeti talebinde bulunması gerekmektedir. Elbette ki bu durum şehir için nakliyat hizmetinde hiçbir risk yok demek değildir. Bu noktada sigortası yapılan eşyalara zarar gelmesi halinde Kestel nakliye firması zararı uygun şartlar doğrultusunda ödemelidir. Bu şartlar ile alakalı olarak firmayla anlaşmaya varılmadan önce gerekli bilgiler alınmalıdır. Dolayısıyla sigorta sağlayan profosyonel ve tecrübeli Kestel evden eve nakliyat firmalarının tercih edilmesi taşınma durumlarında son derece önemlidir.

Paylaş