Yıllardır güvenle hizmet veren Alaşarköy Evden Eve Nakliyat firmamız profesyonel ekipleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Müşterilerinin eşyalarını kendi eşyaları gibi gören firmamız taşınma sürecindeki sıkıntılı ve stresli günleri unutturuyor. Firmamız eşyaları hasarsız ve sorunsuz bir şekilde gideceği noktaya ulaştırarak sektöründe öncü olmaya devam ediyor.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat firması olarak deneyimli ve gelişmelere açık bir ekiple çalışmalarımızı yürütüyoruz. Hızlı bir şekilde evlerde bulunan eşyaları ambalajlayarak taşınmasını ve istiflenmesini sağlıyoruz. Bu istifleme sırasında ise eşyaların her birini sınıflandırıyor ve kırılma, çizilme gibi hasarlara karşı korunaklı hale getiriyoruz. Yola hakim ve nakliyat araçlarını sürme ehliyetine sahip personeller ile eşyaları sorunsuz bir şekilde gideceği noktaya ulaştırıyor ve yerleşimini yapıyoruz.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat Hizmet Kalitesi Sizinle

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat olarak hizmetlerimizde dikkat ettiğimiz en önemli kriter kalite ve güvendir. Müşterilerimize her zaman profesyonellikten gelen kaliteyi sunuyoruz. Çalışanlarımızı farklı mesleklerden değil sadece nakliyat mesleğinde yetişmiş ve deneyimli kişilerle gerçekleştiriyoruz. Eşyaların nasıl taşınması gerektiğini ve hangi eşyanın nasıl paketleneceği ile ilgili eğitimler vererek hizmet kalitemizi yükseltiyoruz.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat firması olarak farklı eşya miktarlarına uygun araçlar hazırlıyoruz. Ayrıca daha hızlı bir taşınma süreci için elimizden geleni yapıyoruz. Eşyalarda maksimum güvenlik elde edebilmek adına sigortalı taşımacılık gibi ayrıcalıklarda sunuyoruz. Her eşyanın farklı bir şekilde istiflenmesi gerektiğini bildiğimiz için araç içi düzene dikkat ediyoruz. Özellikle şehirlerarası nakliyatta hasar almayacak en dikkatli dizilimi gerçekleştiriyoruz.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat Güvenli Taşıma Tedbirlerimiz

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat firmamız taşınma öncesinde eşyaları görmek adına müşterileri ile görüşmeler düzenlemektedir. Bu görüşmelerde eşyaların miktarı görülerek ne kadar sürede, kaç kişi ile ve hangi yöntemlerle taşınacağı konuşulur. Eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak adına kalın ve kaliteli malzemelerden üretilmiş ambalajlar tercih edilmektedir.

Ambalajlama esnasında Alaşarköy Evden Eve Nakliyat ekiplerimiz eşyanın bütününü paketleyerek hasar oluşma ihtimalini en aza indirmektedir. Ekiplerimiz taşımacılık alanında deneyimli kişilerden oluştuğu için indirme ve bindirme esnasında özenli bir çalışma yürütürler. Ayrıca yüksek katlardan eşya indirmenin ve ya çıkarmanın zor olduğunu bilen adresimiz asansörlü taşıma hizmeti de vermektedir.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat Asansörlü Taşıma

Yenilikleri yakından takip eden Alaşarköy Evden Eve Nakliyat firmamız eşyaların yüksek katlardan indirilmesi konusunda asansörlü sistemleri ile hizmet vermektedir. Asansörlü taşımacılıkta 25. kata kadar çıkabilen ekibimiz eşyaların güvenli bir şekilde aşağıya indirilmesini ve ya yukarıya taşınmasını sağlar. Firmamız ise eşyaların güvenliğini tam manasıyla sağlamak adına bu sistemlere önem vermektedir.

Normalde merdivenler ya da bina asansörü ile yapılan taşımalarda zaman kayıpları ve hasarlar söz konusu olabilmektedir. Alaşarköy Evden Eve Nakliyat ise bu durumları bildiğinden dolayı minimum hasar ve daha fazla zaman oluşturabilmek için asansörlü sistemler ile çalışmaktadır. Asansörlerin düzenli bakımı yapan adresimiz özellikle değer verilen eşyaları asansör ile sorunsuz bir şekilde taşıyabilmektedir.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat Ofis Taşıma

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat ev taşıma hizmetlerinin yanı sıra ofis taşıma hizmetleri de sunmaktadır. Ofis eşyalarının taşınması öncesinde miktarına bakılması ve hangi tür eşyaların yoğunlukta olduğu görülmesi için keşif görüşmesi yapılmaktadır. Firmamız ofislerde kullanılan kıymetli evrakların, yüksek maliyetli mobilya ve teknolojik cihazların özenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat olarak ofis eşyaları tek tek kolilerle paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır. Bu işlem sırasında mümkün olduğunca sınıflama yöntemine uyulmakta ve eşyaların birbiri ile karışması önlenmektedir. Ayrıca ofis taşımacılığında eşyaların kaybolma ve ya unutulma durumlarını önlemek için her parça kayıt edilmektedir. Kaydedilen listeye uygun olarak yeni noktaya teslimatı yapılmaktadır.

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat

Alaşarköy Evden Eve Nakliyat Eşya Depolama

Nakliyat sektörünün öncüsü konumundaki Bursa Star Evden Eve Nakliyat adresi eşya depolama hizmeti ile müşterilerine yenilikler sunmaya devam etmektedir. Eşyaların depolanmasında farklı genişliklerde depo seçeneği sunan firmamız aynı zamanda ısı, nem ve dış etkenlere karşı dayanıklı alanlar oluşturmaktadır. Müşterilerimizin güven içerisinde eşyalarını emanet edebileceği depolama alanlarına imza atan adresimiz güvenlik önemlerine dikkat etmektedir.

Evden Eve Nakliyat olarak depolarımız gece gündüz güvenlik sistemleri ile korunmaktadır. Ev eşyalarından ofis eşyalarına, kişisel eşyalardan mesleğe ait eşyalara kadar pek çok parça depolarımızda güvenle saklanabilmektedir. Sigortalı depolama özelliği sayesinde eşyalar olası her türlü soruna karşı koruma altına da alınabilmektedir. Bursa Star Evden Eve nakliyat olarak Alaşarköy ve çevresinde kaliteli hizmetimizle var olmaya devam ediyoruz.

Paylaş