Güneştepe Evden Eve Nakliyat

Güneştepe Evden Eve Nakliyat, yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri uzman ekipleri ile birlikte geniş kitlelere aktararak Bursa’da taşımacılık hizmetini üst noktalara ulaştırmaktadır.

Taşımacılık, şehirler arası nakliye, şehirler içi nakliye gibi hizmetlerde Güneştepe evden eve nakliyat olarak sizlere üst düzey ve profesyonel bir imkan sunmaktadır.

 

 • Beyaz eşyalarınızı ve büyük elektronik ürünlerini güvenli bir şekilde paketliyoruz.
 • Yeni evine taşıdıktan sonra da monte işlemini gerçekleştiriyoruz.
 • Dolap, karyola ya da berjer gibi tüm büyük mobilyalarını demonte ediyoruz, paketliyoruz ve yeni evinde montaj işlemlerini sağlıyoruz.

Güneştepe Evden Eve Nakliyat

Güneştepe Evden Eve Nakliyat

Üstelik bu hizmetlerin hepsi gördüğün fiyata dahil bir şekilde hizmet veriyoruz.

 

 • Güvenilir ve deneyimli taşıma profesyonelleri

Tüm taşıma profesyonelleri taşıma belge kontrolüne sahip ve deneyimlidir. Profesyoneller Güneştepe evden eve nakliyat firmaları sistemine kayıt olmadan önce eğitimden geçer, dilediğin gün ve saatte kapında olur, eşyalarını dikkatle ve özenle taşırlar.

 

 • Şeffaf ve uygun fiyatlar ile anında rezervasyon

Teklif bekleme derdi yok! Taşıma bilgilerini gir, fiyatı gör, siparişini oluştur. Ücretsiz expertiz hizmeti ile evinizi inceleyen ekiplerimiz uygun bir şekilde fiyat belirlemektedir.

 

 • Taşınma için ihtiyacın olan tüm hizmetler ve daha fazlası tek bir yerde

Kolilemeden kurulum hizmetine, boş ev temizliği, dezenfeksiyondan ev temizliğine kadar tüm hizmetler tek bir yerde toplanmaktadır.

 

 • Sigortalı hizmet

Taşınma esnasında eşyalarının güvende olması en büyük önceliğimiz olacaktır. Hizmet boyunca tüm eşyaların ve malzemelerin sigorta ile güvence altına alacaktır.

 

Bursa Star Evden Eve Nakliyat firmaları arasında şüphesiz tercih edebileceğiniz kaliteli ve güvenilir hizmet imkanını taşınmak isteyen kişilere sunmaktadır. Bulunduğu adresten başka bir adrese taşınmak isteyen kişilerin en büyük kurtarıcısı olan nakliye ve taşımacılık hizmeti profesyonellik, düzen ve titizlik gerektirmektedir.

 

Dikkat ve özenle yapılan taşımacılık işlemi yok denecek kadar en az hasarla sonuçlanmaktadır. Zararı ve yaşanacak olumsuz durumları minimuma indirecek tecrübeye sabit olan Bursa Star Evden Eve Nakliyat uzman ekipleri güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

 

Güneştepe evden eve nakliyat firmaları arasında olan Bursa Star Evden Eve Nakliyat firmamız; nakliye hizmeti müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ya da ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.

 

Bursa Star Evden Eve nakliyat ve taşımacılık yaparken işlem süreci sırası ile şu aşamalar gerçekleştirilerek sonuca varılır.

 

 • Demontaj ve paketleme,
 • Eşyaların araca taşınması,
 • Yeni adrese eşyaların nakliyesi,
 • Eşyaların yeni eve taşınması,
 • Montaj ve istenilen yerlere eşyanın yerleştirilmesi

 

Tüm bu hizmetleri Bursa Star Evden Eve Nakliyat firmaları üstlenmektedir. Üstlenmek ile birlikte dilerseniz eşyalarınızı ya da malzemelerinizi belli bir süre ev eşyaları için uygun olan depolarda muhafaza edebilir. Dilediğiniz zaman tekrar yeni adresinize nakliyesi yapılarak eviniz yaşamaya hazır olarak teslim edilmektedir.

 

Bursa Star Evden Eve Nakliyat taşımacılık ve nakliye firması olarak sunduğumuz hizmetler arasında sigortalı ev taşıma, ofis ya da iş yeri taşıma, şehir içi ve şehir dışı nakliye, asansörlü nakliyat ve eşya depolama gibi hizmetler bulunur. Bursa ili ve Bursa  ilçeleri konumunda yer alan her müşterimizin evden eve nakliye hizmeti marka patentli şirketimiz tarafından yapılmaktadır. Evden eve ya da başka bir konuma taşımaya ihtiyaç duyduğunuz her zaman günün her saati firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bursa Star Evden Eve Nakliyat, nakliye şirketleri arasında Bursa ve Bursa ilçeleri içerisinde en fazla tercih edilen firma konumundayız.

 

Güneştepe evden eve nakliyat yapan firmamız nakliye işlemlerinde her daim son teknolojik yenilikleri yakından takip etmektedir. Taşıma sırasında her daim dayanıklılığı yüksek ambalajlar kullanmaktayız. Bursa Star Evden Eve Nakliyat yapan firmamızla anlaşma yaptıktan sonra taşınma gününde firmamız mobilyalarınız ve diğer eşyalarınızın hepsini paketlemektedir. Kırılacak eşyalar steril beyaz kağıtlara sarılarak paketlenir.

Neden Bursa Star Evden Eve Nakliyat Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

 

Nakliye ve taşımacılık sektöründeki değişimi ve gelişimi müşterileri ile birlikte yöneterek ve devam ettirerek hizmet sunan Bursa Star Evden Eve Nakliyat, en son teknoloji ile asansörlü taşıma ya da asansörsüz taşıma nakliyat filosuna sahiptir. Profesyonelliği, kaliteyi ve verimliliği sürekli sorgulayarak üretkenliğimizi artırarak hizmet sunmaktadır.

 

Müşterilerimize verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın en büyük kazanç olduğunu biliriz, müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız, kendimizi müşterimizin yerine koyar, gereksinimlerini önceden belirleriz, Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza katma değer yaratırız. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlarız.

BURSA EVDEN EVE NAKLİYAT | ☎️ (0532) 137 07 62 ☎️ HEMEN ARAYIN

Paylaş